Cellulit - Sposób na cellulit

lekarze specjaliści > Cellulit > Cellulit - Sposób na cellulit

Specjaliści Radzą

Cellulit - Sposób na cellulit

I ZNÓW RODZI SIĘ WIOSNA, A WRAZ Z NIĄ MARZENIA A SZCZUPŁEJ SYLWETCE POZBAWIONEJ CELLULITU

Mamy koniec lutego, a już w mediach pojawiają się artykuły o problemach otyłości, cellulitu, rozstępów. Sugerują nam szereg metod walki z tymi przykrymi dolegliwościami, a my czytamy i czekamy, przecież lato jeszcze daleko, zdążymy się pozbyć zbędnych centymetrów. A to niestety nieprawda, ponieważ jakakolwiek kuracja, aby była skuteczna musi trwać, a im więcej poświęcimy jej czasu tym lepsze osiągniemy efekty.
A pozostając przy swoim postanowieniu, iż celem naszym jest osiągnięcie zgrabnej i smukłej sylwetki na lato , musimy zaangażować swoją wytrwałość, czas, środki finansowe i trochę techniki, już dzisiaj.
Zapraszam przed lustro, i poddajemy obserwacji takie części ciała jak uda, pośladki, brzuch i ramiona, 80 % z nas, kobiet znajdzie grudkowatą skórę, która przy ściśnięciu staje się bolesna, to cellulit.
Przyczyną jego powstawania to szybsze nagromadzanie się tkanki tłuszczowej, niż jej spalanie, jak i nadprodukcja hormonów żeńskich – estrogenów, z reguły w okresie dojrzewania, ciąży, przekwitania.
Estrogenom zawdzięczamy również nagromadzanie toksyn w komórkach i związane z tym zakłócenia w krążeniu limfy, która jest odpowiedzialna za zbieranie i odprowadzanie z naszego organizmu substancji toksycznych.
Ok. usprawiedliwiając się możemy powiedzieć wszystkie podane przyczyny są od nas niezależne, nie mamy na to większego wpływu, ale pozostają nam jeszcze czynniki zewnętrzne takie jak papierosy, alkohol, zażywanie środków antykoncepcyjnych i innych leków, siedzący tryb życia to wszystko sprzyja odkładaniu tłuszczu i spowolnieniu przemiany materii.
Walkę z cellulitem musimy, więc rozpocząć na wielu frontach, konieczne jest połączenie odpowiedniej diety z aktywnością fizyczną i odpowiednimi zabiegami.
Regułą jest, że nie wiemy od czego zacząć, jaką obrać dietę, jakie zabiegi. Skąd mamy wiedzieć jaki jest nasz stopień cullulitu, jak poważna jest nasza nadwaga, jaką mamy zastosować dietę odpowiednią do naszego trybu życia, przecież niekalafiorową – bo nie lubimy kalafiora (a taką potrawę sugerują pisma kobiece). Stąd tak trudno, podjąć skuteczną walkę z opisywanym wrogiem.
Aby pozostawać w swoim postanowieniu konsekwentnym należy od samego początku odnosić chociaż minimalny sukcesy, widzieć go w lustrze, wkładając przyciasne ubranie, które teraz, już po kilku dniach zmagań z nas spada. To nas mobilizuje do kontynuowania dalszych starań.
Europejski System Odchudzania powstał w 2002 roku, z zamierzeniem skutecznego i efektywnego zwalczania wszelkich niedoskonałości naszej sylwetki.
Salon musi spełniać Wasze oczekiwania tj. dać Wam wszystkie niezbędne wytyczne dotyczące wypracowania skutecznej drogi walki z nadwagą, cellulitem itp.
Nie prawdą jest, że nie każdemu to się uda, uda się, ale na miarę naszych rozsądnych oczekiwań.
My jesteśmy po to, aby wskazać Wam właściwą drogę, motywować do pracy i zapewnić całkowity relaks, gdy znajdujecie się w naszym Salonie.
Stąd pierwsze spotkanie z nami to konsultacja, bezpłatna, to Ty po niej zdecydujesz czy podoba Ci się nasz EUROPEJSKI SYSTEM ODCHUDZANIA czy też nie.
My dajemy Ci do dyspozycji dietetyka, lekarza, szkolone rehabilitantki i salon wyposażony w najnowsze aparaty XXI w, takie jak te stosowane w najnowocześniejszych centrach kształtowania sylwetki w Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych.
Na pewno spotkałaś się w czytanych ostatnio artykułach z takimi nazwami jak LPG ENDERMOLOGIE, BEAUTYTEK, VIP TRANCTION, VIP LIFT, SLYMWAY, czy TUNEL NA PODCZERWIEŃ w w/w sprzęt wyposażony jest nasz salon.
Ceny są przestępne, dobieramy zabiegi zgodnie z potrzebami jak i możliwościami naszego klienta, istnieje możliwość płatności w ratach.
Sukces pracy z ludźmi doprowadził do tego, iż 6-miesięcy temu otworzyliśmy kolejny po Warszawie salon w Krakowie i do obydwu serdecznie Państwa zapraszamy, nie tylko panie ale także panów i dzieci, które też mają problemy z otyłością.

Kalina Kamińska

Zobacz więcej >>

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl